niedz.. maj 28th, 2023

Holisten to suplement na utratę zbędnych kilogramów bez rezygnacji z jedzenia. Wystarczy przyjmować go regularnie przez około 30 dni.
Dieta ketogeniczna polega na spożywaniu dużej ilości białek i ograniczeniu węglowodanów. Organizm, który stosuje taką dietę, będący w stanie ketozy, wykorzystuje tłuszcz jako paliwo. Wątroba zaczyna produkować ketony, które pomagają dostarczyć energię do mózgu i spalić tłuszcz – to dlatego ludziom udaje się schudnąć.

Suplement Holisten to nowy środek odchudzający, który jest przedmiotem tej recenzji. Przedstawimy Ci wszystkie zalety i korzyści z jego stosowania.

Holisten- co to jest i jak działa?

Holisten to suplement diety, który przyspiesza proces spalania tłuszczu poprzez działanie na objawy, które są związane z niedoborem węglowodanów. Produkt redukuje masę ciała, zachowuje masę mięśniową i eliminuje chęć spożywania szkodliwych pokarmów, uzupełniając zapasy glikogenu.

Zazwyczaj przy diecie składającej się z tłuszczu, potrzeba od 4 do 10 dni, aby ketoza się rozpoczęła. Suplement pozwala organizmowi przejść w stan ketozy niemal natychmiast w ciągu 45 minut.

Holisten działa na metabolizm poprzez stymulowanie produkcji substancji ketonowych przydatnych do spalania zmagazynowanego tłuszczu.

Holisten – jakie są zalety i efekty stosowania?

 • Po pierwszym spożyciu natychmiast rozpoczyna się poprawa procesów trawiennych, eliminując odpady i toksyny.
 • Od 1 do 14 dni tłuszcz zgromadzony w narządach zostaje wydalony z organizmu.
 • W 21 dni znikają przebarwienia na brzuchu i cellulit.
 • 14-20 dni zostaje przywrócona równowaga lipidowa.
 • W 28 dni ciało będzie szczupłe i wymodelowane.

Holisten – jaki jest skład kapsułek?

Suplement dopiero niedawno pojawił się na rynku, ale w krótkim czasie odniósł spory sukces. Wyróżnia się organicznymi, naturalnymi i kontrolowanymi składnikami. W jego skład wchodzą:

 • Berberyna pomaga organizmowi radzić sobie ze zmęczeniem i wyczerpaniem, zwłaszcza zmęczeniem mięśni, poprzez poprawę ciśnienia krwi.
 • Bacopa Monnieri ważny dla układu sercowo-naczyniowego i pokarmowego. Działa na węglowodany i przekształca je w energię.
 • Garcinia Cambogia odgrywa ważną rolę w zdrowiu kości, ponieważ umożliwia odkładanie się wapnia w kościach i zębach, reguluje pH i przyspiesza metabolizm, co pomaga osiągnąć optymalne wyniki.
 • L-karnityna, substancja naturalnie produkowana przez organizm, która pomaga w regeneracji mięśni i zwalczaniu zmęczenia. Jego spożycie podczas diety ketogenicznej kontroluje uczucie zmęczenia, które występuje podczas jej stosowania.

Holisten – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Składniki zawarte w tym suplemencie są wszystkie pochodzenia roślinnego. Dzięki temu Holisten nie ma skutków ubocznych ani działań niepożądanych.

Jedynym przeciwwskazaniem jest alergia na któryś ze składników zawartych w formule.

Holisten – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Holisten jest bardzo łatwy do podjęcia. Można stosować kapsułki trzy razy dziennie co najmniej pół godziny przed posiłkami.

Zaleca się stosowanie go przez około 30 dni, nie biorąc dodatkowych dawek. Według dietetyków należy ściśle przestrzegać instrukcji stosowania podanych w ulotce dołączonej do opakowania. Podczas stosowania suplementu zaleca się picie dużej ilości płynów i ograniczenie spożycia węglowodanów.

Holisten – opinie i recenzje z forum

Tłuszcz podskórny jest najtrudniejszy do pozbycia się i to właśnie on nie pozwala na uzyskanie widocznych rezultatów na skali, dlatego eksperci zalecają Holisten, aby przyspieszyć stan ketonowy i wykorzystać rezerwy glikogenu w wątrobie i mięśniach już 45 minut po zażyciu.

Holisten jest doskonałym sprzymierzeńcem w odzyskiwaniu pożądanej formy fizycznej. Osiągnęłam docelową wagę 57 kg, z 89 kg. Nie miałam trudności z utratą wagi i pozostałam spokojna i zrelaksowana przez cały czas trwania diety.

Jestem kobietą z dużą nadwagą, próbowałam już wielu diet ketogenicznych bez utraty wagi. Stosując Holisten i unikając węglowodanów, schudłam 19 kg. Polecam ten suplement każdemu, kto potrzebuje zrzucić znaczną ilość kilogramów. Nie wpływa on na masę tłuszczową, a mięśnie pozostają napięte.

Holisten – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Suplement Holisten jest produktem sprawdzonym i certyfikowanym, dlatego nie można go kupić w aptekach, supermarketach, a nawet na platformach internetowych. Nie znajdziesz go na Allegro, Amazon ani eBay.

Holisten można zakupić tylko na oficjalnej stronie internetowej po wypełnieniu formularza ze swoimi danymi kontaktowymi. Operator będzie mógł się z Państwem skontaktować telefonicznie w celu złożenia zamówienia. Aby kupić Holisten, nie ma zaliczki, ale można płacić przy odbiorze, z 100% bezpieczeństwa.

Białka: czym są i jaką funkcję pełnią w naszym organizmie?

Białka składają się z wielu aminokwasów. Nasz organizm potrzebuje białka, aby dostarczyć aminokwasy do wzrostu i utrzymania komórek i tkanek. Jednak nasze zapotrzebowanie na białko zmienia się wraz z upływem czasu i wiekiem. Przyjrzyjmy się, do czego służą białka, w jaki sposób dostarczamy je do naszego organizmu i jaką pełnią rolę.

Nasze ciało wykorzystuje białka do każdej czynności, która się w nim odbywa:

 • do transportu tlenu w całym organizmie;
 • do budowy i naprawy tkanek, w tym tkanki mięśniowej;
 • udział w syntezie enzymów, hormonów i związków chemicznych;
 • dla kości, chrząstek, narządów, skóry, krwi, włosów i paznokci.

Co białka robią dla organizmu?

Nasze ciała składają się z tysięcy różnych białek, z których każde pełni określoną funkcję. Tworzą one strukturę komórek i tkanek wraz z wieloma enzymami, hormonami i aktywnymi białkami. Białka organizmu są nieustannie naprawiane i wymieniane przez całe nasze życie.

Proces znany jako “synteza białek” wymaga ciągłego dostarczania aminokwasów. Chociaż niektóre aminokwasy mogą być odzyskiwane z rozpadu starych białek w organizmie, białko w diecie musi być spożywane, aby zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na aminokwasy. Ponieważ białko jest niezbędne do wzrostu tkanek i komórek, odpowiednie spożycie białka jest ważne w okresie wzrostu, dzieciństwa, dojrzewania, ciąży i laktacji.

Jakie pokarmy są bogate w białko?

Największa ilość białka znajduje się w pokarmach pochodzenia zwierzęcego, takich jak ryby, mięso i produkty mleczne. W szczególności: chude steki cielęce, pierś z indyka, kurczak, tuńczyk, jajka, jogurty i twarogi. Mięso zawiera wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów, które nasz organizm uzupełnia poprzez pożywienie. Owoce, warzywa, zboża i orzechy zawierają spore ilości białka, ale wszystkim brakuje przynajmniej jednego z niezbędnych aminokwasów. Wegetarianie i weganie, w rzeczywistości, powinni łączyć te niekompletne źródła białka w celu osiągnięcia diety bogatej w białko.

Jakie korzyści może przynieść dieta proteinowa?

Często kojarzona, w zbiorowej wyobraźni, z tymi, którzy chcą zwiększyć swoją masę mięśniową. Dieta wysokobiałkowa w połączeniu z regularnymi, konsekwentnymi ćwiczeniami może być bardzo pomocna w dodawaniu beztłuszczowej masy mięśniowej do organizmu. Dieta zawierająca pokarmy o wysokiej lub średniej zawartości białka może przynieść wiele korzyści:

 • zawiera niewiele tłuszczów i węglowodanów;
 • może pomóc stracić kilka zbędnych kilogramów, jak to może pomóc w uzyskaniu beztłuszczowej masy ciała, pomagając organizmowi spalić więcej kalorii z trawienia pokarmów białkowych niż te, które są wyższe w tłuszczu i węglowodanów.

Rada jest, aby zawsze postępować zgodnie z radą dobrego dietetyka przed przystąpieniem do jakiegokolwiek reżimu dietetycznego, który może zmienić twoje nawyki żywieniowe.

Holisten jest idealnym rozwiązaniem odchudzającym, które pozwoli Ci szybko i efektywnie schudnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *