Weekendowe szaleństwo w Korbielowie

Wielu z was zastanawia się nie raz, kiedy i gdzie najlepiej spędzić zimowy weekend. Miłośnicy nart i deski z pewnością wybiorą górskie kurorty z jak najlepszą ofertą zarówno noclegową jak i narciarską.

Jednym z najbardziej popularnych obiektów do uprawiania sportów zimowych jest Korbielów. Tak, to właśnie tutaj znajduje się ogromny stok narciarski z wieloma trasami zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Wybierając się do tej śląskiej stolicy sportów zimowych warto wcześniej zwrócić uwagę na noclegi w Korbielowie, które znajdują się jak najbliżej stoku (przykłady: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,korbielow,0.html). W tym miejscu ze względu na powiększającą się liczbę turystów, którzy napływają do miasta w większości w zimie, powstało bardzo dużo obiektów noclegowych. Spośród szerokiej oferty pensjonatów, willi, domków i hoteli warto przede wszystkim zwrócić uwagę na odległość w jakiej położony jest budynek od miejsca rekreacji. Drugą ważną rzeczą przy wyborze lokum jest jego standard, a więc każdy indywidualnie według własnych potrzeb szuka odpowiedniego pokoju dla siebie, rodziny, czy przyjaciół. Kolejnym istotnym aspektem jest możliwość wykupienia skipassu ze zniżką. Wiele obiektów noclegowych współpracuje ze stokiem oferując pakiet z noclegami oraz karnetem na stok Pilsko w dużo bardziej atrakcyjnej cenie.

Tak naprawdę w Korbielowie powstała spora baza noclegowa, a w zasadzie to ciągle się powiększa. Dla turystów głównym powodem przyjazdu do tej miejscowości jest bardzo dobrze rozwinięta strefa turystyczna. Ogromny stok z drugą co do wielkości górą w Polsce, daję ogromne pole do manewru dla pasjonatów białego szaleństwa. Oprócz dużej ilości tras, krzesełek i wyciągów jest tam równie dużo miejsc wypoczynkowych w postaci restauracji i barów gdzie można odprężyć się i podziwiać przepiękne widoki jakie rozciągają się z samego wierzchołka góry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>