Słynna ulica Pobierowa

Wybierając się na wczasy nad polskie morze, warto wcześniej dowiedzieć się jaka miejscowość zagwarantuje nam maksimum przyjemności i udogodnień. Ceny noclegów jak i produktów nie są wcale takie niskie jeśli chodzi o nasze morze, natomiast jest kilka miejsc, w których za bardzo nasze portfele nie ucierpią. Pobierowo- to właśnie tutaj co roku zwiększa się liczba turystów z racji tego, iż jest bardzo dobrze rozwinięte pod względem turystycznym, lecz nie aż tak doskonale jak inne większe miejscowości. Z tego względu za nocleg w Pobierowie zapłacimy jakieś 20% mniej, niż w oddalonym kilkanaście kilometrów innym mieście (zobacz więcej o noclegach).

Ta miejscowość posiada wiele uroku w sobie. Jedna z głównych i słynnych ulic, czyli ulica Grunwaldzka stanowi tutaj centralny punkt spotkań i pełni funkcję rynku. Na tej właśnie ulicy znaleźć można wiele atrakcji. To centrum kulturalno-rozrywkowe, gdzie można i dobrze się zbawić do białego rana i doskonale zjeść mając przy tym szeroki wybór restauracji z kuchnią, proponują rozmaite menu, a także można miło spędzić czas po prostu spacerując. Deptak ten biegnie wzdłuż linii morza, dlatego można zarówno delektować się widokiem i zapachem lasu sosnowo-piniowego, który jest symbolem Pobierowa. Na Grunwaldzkiej znaleźć można wiele lokali gastronomicznych takich jak smażalnie ryb, lodziarnie, ogródki piwne, kino, kluby nocne. Podczas lata zazwyczaj na przełomie lipca i sierpnia na plaży organizowane są liczne koncerty i festiwale, gdzie posłuchać można dobrej muzyki i spędzić miło czas w gronie znajomych i rodziny.

Pobierowo jest idealnym miejscem zarówno dla młodych ludzi, jak i dla rodzin z dziećmi. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Poczynając od piaszczystej plaży, a kończąc na szerokiej palecie atrakcji, jakie czekają na wszystkich turystów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>