Rowy zapraszają najmłodszych

Rodzice mający na uwadze bezpieczeństwo dzieci podczas wyjazdu wypoczynkowego i chęć zainteresowania swoich pociech licznymi atrakcjami związanymi z aktywnym sportem powinni wybrać miejscowość nadmorską cieszącą się dobrymi opiniami. Kierując się dobrem naszego dziecka powinniśmy spędzić rodzinne wakacje w Rowach. Właśnie tu na maluchy czeka znana wszystkim przyjezdnym Bajkowa Ciuchcia, która jeździ po okolicznych uliczkach przyciągając wzrok w głównej mierze najmłodszych uczestników. Różnorodna kolorystyka i efekty dźwiękowe, a także oświetlenie niczym z bajki zachwyci każde dziecko, które nie odmówi przejechania się ciuchcią jaką możemy spotkać tylko w Rowach.

Dodatkową atrakcją turystyczną dla naszych małych urwisów bez znaczenia, czy jest to chłopiec czy dziewczynka to na pewno im się spodoba Cyrk Parada, który gości każdego roku w sezonie letnim wczasowiczów. Namiot cyrku możemy spotkać w Rowach w okresie lipca lub sierpnia, w którym możemy spotkać liczne zwierzęta umiejące różne sztuczki cyrkowe, zabawnych klaunów oraz akrobatów z nadzwyczajnymi umiejętnościami.

Wybierając bazę noclegową w miejscowości Rowy pozwolimy sobie na częste odwiedzanie sceny znajdującej się w parku.  Ma ona wiele do zaoferowania i praktycznie cały czas odbywają się na niej występy muzyczne, które z chęcią oglądają przyjezdni turyści jak i osoby miejscowe. Właśnie w tym miejscu nasze pociechy mają okazję wykazać się w licznych konkursach i występach na scenie, a także na rozkładanym plenerowym parkiecie, gdzie będą mogły spróbować swoich sił tanecznych w pojedynkę lub z innymi dzieci czy też z rodzicami.

Gdy nasze dzieci będą już wybawione to warto wyjechać kilka kilometrów od miejscowości i zwiedzić ciekawą budowlę, którą możemy spotkać tylko nad morzem. Jest nią Latarnia Morska, która jest zachwycająca swoją wielkością. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż Latarnia Morska Czołpino leży w miejscu, w którym nie ma  jakichkolwiek większych miejscowości, co sprawia, że jest ona ciekawym architektonicznie budynkiem. Jest również dość istotnie oddalonym od skupisk ludzkich. To sprawia, że jest jeszcze bardziej ciekawym obiektem do zwiedzenia. Latarnia Morska została wybudowana w specyficznym miejscu, ponieważ nie leży nad samym morzem, czy też przy plaży, a jej atuty możemy podziwiać aż kilometr od brzegu.

Jedna myśl na temat “Rowy zapraszają najmłodszych”

  1. Na pierwsze wakacje z naszą Kornelką pojechaliśmy właśnie do Rowów i muszę powiedzieć że to miejsce przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>